Summer Fling (Londontown) - powrót do Vegan Mani Mondays!

Ten post może zawierać linki partnerskie, które bez dodatkowych kosztów mogą przynieść mi niewielką prowizję.

Wróciłem! Zrobiłem sobie nieplanowaną przerwę wakacyjną. Chociaż nigdzie nie wyjechałem, postanowiłem w ostatniej chwili (ale bardzo potrzebnie) odpocząć od komputera i telefonu. A teraz wróciłam, odświeżona i podekscytowana, aby podzielić się kilkoma niesamowitymi, wolnymi od okrucieństwa i wegańskimi zasobami!

Ponieważ uczniowie wrócili już do szkoły, a ja wróciłam do publikowania postów, postanowiłam przywrócić Vegan Mani Mondays! Lato zbliża się ku końcowi i nie mogę wymyślić bardziej odpowiedniego lakieru do paznokci niż Londontown Summer Fling!

Kolor jest niesamowicie napigmentowany, błyszczący i długotrwały. To jasny, gorący róż, który jest nieprzezroczysty, dzięki czemu wystarczy jedna warstwa!!! TAK, jedna warstwa!!!

To, co najbardziej podoba mi się w formule lakierów Londontown, to ich błyszczące wykończenie. Wszystkie lakiery Londontown, które do tej pory wypróbowałam, nigdy nie wyschły matowo, więc zawsze otrzymuję to wspaniałe błyszczące, nasycone pigmentami wykończenie.

Nałożyłam 2 warstwy lakieru Londontown Summer Fling wraz z lakierem nawierzchniowym Londontown Gel Genius Top Coat.

Ten kolor jest o jeden lub dwa odcienie ciemniejszy na paznokciach niż na zdjęciu, więc warto o tym pamiętać. Wszystkie lakiery do paznokci Londontown kosztują 16 dolarów za sztukę.

Wcześniej na moim blogu wypróbowałam i zrecenzowałam kilka lakierów do paznokci Londontown bez okrucieństwa, wegańskich i bez 9, które można znaleźć tutaj i tutaj, i zdecydowanie poleciłabym lakier do paznokci Londontown raz po raz, możesz kupić ich lakier online na ich stronie internetowej i na Amazon.