Czy kosmetyki Earthnicity mogą pomóc w walce z niedoskonałościami kobiecej cery?

kosmetyki earthnicityWiększość z nas musi borykać się z problemem nadmiernie przetłuszczającej się skóry twarzy i niejednokrotnie trudno jest nam uwierzyć, że mówimy o problemie, który można łatwo rozwiązać. Najczęściej występuje w tak zwanej strefie T, może jednak dotyczyć całej twarzy, a jego widocznym efektem jest nieestetyczne świecenie. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest co najmniej kilka, a choć wiele kobiet obciąża odpowiedzialnością stosowane przez siebie niewłaściwe kosmetyki, bywa i tak, że winne są przede wszystkim hormony. Uporanie się z problemem jest łatwiejsze, gdy do codziennej pielęgnacji wprowadzimy produkty, które nie tylko absorbują sebum, ale także przyczyniają się do regulacji pracy gruczołów łojowych. Wśród nich znajdują się glinki, olejek z drzewa herbacianego, a także ekstrakty roślinne charakteryzujące się działaniem antybakteryjnym. Znakomitym rozwiązaniem są też kosmetyki mineralne, choć, w każdym przypadku, ogromną rolę odgrywa prawidłowe nawilżanie skóry.

Kosmetyki mineralne Earthnicity zasługują w tym kontekście na szczególną uwagę, okazuje się bowiem, że cera tłusta i mieszana reaguje na nie znakomicie. Działanie glinki i miki przynosi oczekiwane rezultaty, skóra wygląda więc zdrowo i nie świeci się. Niestety, cera tłusta nie jest naszym jedynym problemem, nie brakuje bowiem kobiet, którym sen z powiek spędza skóra wrażliwa charakteryzująca się skłonnością do alergii. Jej rozpoznanie nie jest trudne już choćby na skutek pojawiającego się często zaczerwieniania, typowe są dla niej przy tym również gwałtowne reakcje alergiczne. Pielęgnacja takiej cery jest niemałym wyzwaniem, okazuje się bowiem, że każdy błędny wybór kosmetyków prowadzi do pieczenia, swędzenia oraz mrowienia skóry. Tu również pomocne mogą okazać się produkty Earthnicity. Okazuje się bowiem, że w ich skład wchodzą produkty wyjątkowo łagodne dla skóry. Co więcej, wszystkie minerały posiadają wymagane certyfikaty, co jest dowodem na ich wyjątkową skuteczność. Kosmetyki te są wolne nawet od tych składników, które mają choćby potencjalnie właściwości drażniące, nie znajdziemy w nich więc nie tylko parabeów, ale i barwników oraz alkoholu.

niedoskonałości ceryDość częstym problemem kobiet są też ciemniejsze plamki oraz widoczne rozjaśnienia skóry określane zazwyczaj mianem przebarwień. Ich pojawienie się jest sygnałem świadczącym o tym, że skóra produkuje zbyt duże ilości melatoniny, niekiedy okazuje się przy tym, że za przebarwienia odpowiadają zmiany hormonalne oraz przewlekły trądzik. Walka z przebarwieniami nie jest prosta, a choć w powszechnie dostępnych kosmetykach znajdują się substancje chemiczne, które powinny ją usprawniać, efekty ich działania nie są widoczne natychmiast. Earthnicity zawiera w swoim składzie pigmenty, które pozwalają na skuteczne ukrycie wszystkich niedoskonałości. Poziom krycia tych pigmentów jest dość zróżnicowany, dzięki czemu bez trudu możemy dostosować je do naszych indywidualnych potrzeb.

Nieśmiertelnym problemem kobiet jest też trądzik i już od dawna zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest on wyłącznie wyzwaniem młodości. Owszem, trądzik młodzieńczy dopada niemal każdego człowieka, jest bowiem jednym z naturalnych efektów przyspieszonych zmian hormonalnych. Ponieważ jednak hormony aktywne są też w życiu dorosłym, wiele kobiet nie ma okazji do tego, aby kiedykolwiek o nim zapomnieć. Uporanie się z problemem jest tym skuteczniejsze, im więcej trudu wkładamy w to, aby nie powstawały nowe skupiska zapalne, w tym zaś mogą pomóc nam kosmetyki Earthnicity. Są one znane z tego, że skutecznie kamuflują niedoskonałości, wiele kobiet sięga po nie jednak i dlatego, że ich działanie antybakteryjne pomaga w leczeniu trądziku.