Nietoksyczny wegański lakier do paznokci - Sienna Byron Bay

Ten post może zawierać linki partnerskie, dzięki którym bez dodatkowych kosztów mogę otrzymać niewielką prowizję.

ŻYJĘ dla wolnych od okrucieństwa, wegańskich i 7-free lakierów do paznokci Sienna Byron Bay!

Ta australijska nietoksyczna marka luksusowych lakierów do paznokci ma najpiękniejsze kolory lakierów do paznokci, jakie kiedykolwiek widziałam, a ich bezgraniczne oddanie byciu tak przyjaznym dla środowiska, jak to tylko możliwe, daje mi wszystkie uczucia! ?

Zacznijmy od oczywistej unikalnej cechy Sienna Byron Bay, ich drewnianych nakładek na lakiery do paznokci! Zrezygnowali z konwencjonalnych plastikowych nakładek na lakiery do paznokci i zamiast tego używają organicznych drewnianych nakładek!

Nasze charakterystyczne organiczne drewniane nakładki pochodzą z nierodzimego drzewa szkodnika usuniętego ze względu na zrównoważony rozwój i odmłodzenie lasów. Drewno jest ręcznie wybierane ze względu na jego właściwości słojów i koloru, a każda nasadka jest indywidualnie ręcznie toczona. - Sienna Byron Bay

Godne podziwu, mówię wam!!!

O Sienna Byron Bay

Zanim przejdę do kolorów i próbek, oto kilka dodatkowych informacji o Sienna Byron Bay:

  • z siedzibą w Byron Bay w Australii
  • Wybierz Cruelty-Free i certyfikat PETA - nie testowane na zwierzętach
  • Certyfikowany wegański przez Vegan.org - bez składników pochodzenia zwierzęcego
  • 7-Free & nietoksyczny lakier do paznokci (bez formaldehydu, toluenu, DBP, żywicy formaldehydowej, syntetycznej kamfory, ksylenu, tosylamidu, benzofenonu-1)
  • Drewniane nakładki na lakier do paznokci Sienna Byron Bay są wykonane z lokalnego, nierodzimego drewna pochodzącego ze zrównoważonych upraw.
  • Cena: 19 USD/lakier do paznokci

Recenzja lakieru do paznokci Sienna Byron Bay

W tym poście zrecenzuję 3 wegańskie lakiery do paznokci Sienna Byron Bay w kolorach: Honour, Spirit i Ambrosia.

Honour - Sienna Byron Bay ($19)

Honour jest opisywany jako Nude Rose Crystal

Tak. Ten kolor jest jaśniejszy niż moja przyszłość! Kryształ to zdecydowanie najlepszy sposób na opisanie tej błyszczącej dobroci w tym kolorze lakieru do paznokci. Wystarczą 2 warstwy, aby pokryć całe paznokcie. Gładka i kryjąca, połyskująca formuła z mieszanką metalicznego złota i srebra.


Spirit - Sienna Byron Bay (19 USD)

Spirit jest opisywany jako pudrowy różowy połysk

Jest to przezroczysta formuła, po 2 warstwach nadal widziałam linię paznokcia, więc wymaga 3 warstw. Ma piękne świetliste wykończenie z bardzo drobnym perłowym połyskiem. Na zdjęciu wygląda jak kremowe wykończenie, ale w lakierze jest trochę białego połysku, który nadaje mu blasku!


Ambrosia - Sienna Byron Bay ($19)

Ambrosia jest opisywana jako lakier do paznokci w kolorze angielskiej róży z kremowym wykończeniem

To mój ulubiony kolor lakieru do paznokci! Już zdecydowałam, że zaręczę się lub wyjdę za mąż nosząc ten kolor!!! To taki oszałamiający różowy odcień nude. Nałożyłam 2 warstwy. Piękny pigment i dobra formuła do noszenia.


W 100% polecam wypróbowanie wegańskich i nietoksycznych lakierów do paznokci Sienna Byron Bay! To jedne z najczystszych konwencjonalnych lakierów do paznokci dostępnych na rynku!