Recenzja: Chusteczki oczyszczające do twarzy Giovanni's D:Tox System

Ten post może zawierać linki partnerskie, dzięki którym bez dodatkowych kosztów mogę otrzymać niewielką prowizję.

Staram się ograniczać używanie chusteczek do twarzy tak często, ponieważ uważam je za marnotrawstwo. Ale niedawno odkryłam Giovanni Purifying & Exfoliating Facial Cleansing Towelettes (kupiłam je w Winners za 4,99$/30 chusteczek), które są wykonane z biodegradowalnej tkaniny!

Aby zaspokoić mój wewnętrzny syndrom leniwej dziewczyny, potrzebowałam chusteczki do twarzy, która mogłaby zrobić wszystko za jednym razem; usunąć makijaż, oczyścić wszystkie paskudztwa, złuszczać skórę, a wszystko to bez wysuszania skóry i wysypywania mnie!

Tak, jestem najgorszym koszmarem twórcy produktu... leniwy, ale wymagający.

Na szczęście ludzie z Giovanni zadbali o mnie dzięki oczyszczającym chusteczkom D:tox System {CRUELTY-FREE + VEGAN}!

Precz ze złym. Wchodzimy z dobrem. Oczyszczające i złuszczające chusteczki do mycia twarzy Giovanni D:Tox System usuwają brud i nadmiar sebum, które mogą zniszczyć Twój blask. Popiół wulkaniczny usuwa zanieczyszczenia i delikatnie odsłania nową skórę. Acai i Goji Berry to z kolei rewitalizujące przeciwutleniacze, które pomagają zwalczać szkodliwe dla skóry wolne rodniki. Skóra pozostaje miękka, czysta i subtelnie pobudzona zapachem figi i zielonej herbaty. Przygotuj się na odświeżoną twarz.

DEKLARACJE PRODUKTU

  • Usuwa toksyny i zanieczyszczenia, rewitalizując zmęczoną skórę.
  • Złe usuwa: popiół wulkaniczny delikatnie złuszcza
  • Wchodzi to, co dobre: przeciwutleniacze pomagają zwalczać szkodliwe dla skóry wolne rodniki
  • Niezwykle miękki, aby wygodnie usunąć makijaż i tusz do rzęs

"Pokaż swoją najlepszą twarz: Używaj oczyszczających i złuszczających chusteczek do mycia twarzy D:Tox System codziennie - zawsze i wszędzie - aby oczyścić, usunąć uporczywy makijaż i naładować skórę. Aby uzyskać maksymalne rezultaty, nie spłukuj. Lekko zamknij opakowanie po każdym użyciu, aby zachować świeżość pozostałych chusteczek".


RECENZJA

Zdecydowanie mogę potwierdzić ich twierdzenia o tym, jak bardzo miękka jest ściereczka oczyszczająca, a co ważniejsze, pozostawia moją skórę równie miękką! Trochę się denerwuję, używając jakichkolwiek chusteczek do twarzy, ponieważ może to podrażnić moją skórę przy całym tym pocieraniu, ale te ściereczki są jednymi z najbardziej miękkich, jakich do tej pory używałam!

Zmywają cały makijaż i oczyszczają twarz, ale to, co naprawdę sprawia, że wracam do ściereczek Giovanni, to fakt, że nie pozostawiają uczucia suchości na skórze. Myślę, że to właśnie tutaj magia przeciwutleniaczy z jagód Acai i Goji wchodzi do gry.

Nie jestem pewna, co oznaczają słowa: "Aby uzyskać maksymalne rezultaty, nie spłukuj". Czy oznacza to, że nie należy spłukiwać samej ściereczki (co ma sens), czy twarzy po użyciu ściereczki?

Zauważyłam jednak, że pozostawiają one trochę lepkiej pozostałości na mojej skórze, więc po użyciu chusteczek oczyszczających spryskuję twarz wodą i osuszam ręcznikiem. Dzięki temu moja skóra jest miękka i wcale nie jest sucha!

SKŁADNIKI

Aqua (woda oczyszczona), polisorbat 20, guma celulozowa, betaina kokamidopropylowa, octan tokoferylu (witamina E), glukozyd kokosowy, popiół wulkaniczny, *wyciąg z owoców Euterpe Oleracea (Acai Berry), *Lycium Barbarum (Goji Berry), ekstrakt z owoców, *Ficus Carica (Figa) ekstrakt z owoców, *Camellia Sinensis (Zielona Herbata) ekstrakt z liści, fenoksyetanol, glikol kaprylowy, naturalny zapach
*USDA Certified Organic

ten post może zawierać linki partnerskie

Czy lubisz używać chusteczek do twarzy? Masz jakieś biodegradowalne, które byś poleciła?