Recenzja i swatche - lakier do paznokci Sienna Byron Bay - Peace, Stone, Embrace

Ten post może zawierać linki partnerskie, za które mogę otrzymać niewielką prowizję bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

W tym tygodniu, w ramach Vegan Mani Monday, wypróbowuję więcej wolnych od okrucieństwa i wegańskich kolorów lakierów do paznokci Sienna Byron Bay!

Naprawdę mam obsesję na punkcie tej w 100% wegańskiej marki lakierów do paznokci! Jeśli zastanawiasz się, czy cena 20 dolarów jest tego warta... moja szczera opinia brzmi TAK! Moim zdaniem zdecydowanie warto.

Aby pomóc Ci dowiedzieć się, który kolor lakieru do paznokci Sienna Byron Bay jest dla Ciebie odpowiedni, porównałam każdy z nich na moich paznokciach i zamieściłam mini recenzję tego, jak się nakładają. Już wcześniej prezentowałam kilka kolorów lakierów do paznokci Sienna Byron Bay, które można zobaczyć tutaj i tutaj.

W tym tygodniu wypróbuję kolory: Peace, Stone i Embrace.

Peace - Sienna Byron Bay ($19)

Opisywany jako półprzezroczysty różowy róż z błyszczącym wykończeniem - dobry również do francuskiego. Jest to przezroczysta formuła, ale jeśli jesteś cierpliwy i pozwolisz mu całkowicie wyschnąć między warstwami, możesz go dopracować do nieprzezroczystego wykończenia, tak jak to zrobiłam na powyższym zdjęciu. To jest z 3 warstwami. Nadal mogłam zobaczyć linię paznokcia, ale o to chodzi w tej półprzezroczystej i przezroczystej formule!


Stone - Sienna Byron Bay ($19)

Oszałamiający kolor średniego nude, opisywany jako kamienny muave z kremowym wykończeniem. To MÓJ ulubiony kolor!!! Jestem taką fanatyczką lakierów nude i jestem zaskoczona, że nie mam nic podobnego w moim obecnym zapasie lakierów do paznokci. Formuła jest kryjąca i gładko się rozprowadza. Nałożyłam 2 równe warstwy. W buteleczce wygląda na ciemniejszy niż na moich paznokciach, o odcień lub dwa jaśniejszy.


Embrace - Sienna Byron Bay ($19)

Bardzo błyszczący! Opisywany jako Grapefruit Granita Crystal. Ma dość przejrzystą formułę, po nałożeniu 3 warstw nadal widać linię paznokcia, ale nie przeszkadza mi to. Zawiera mnóstwo srebrnego brokatu. Wypróbowałam ten lakier na lakierze w kolorze nude i zakrył on linię moich paznokci.

Sienna Byron Bay zrobiła to ponownie z tymi 3 kolorami lakierów do paznokci, tworząc jedne z najbardziej oszałamiających i unikalnych kolorów, które są bardzo poręczne i wszechstronne w użyciu.

Wegańskie lakiery do paznokci Sienna Byron Bay można kupić na ich stronie internetowej i w Petit Vour.