Czy Oliwa z oliwek pomaga rzęsom rosnąć

 

Kobiety zawsze chcą mieć soczyste i dłuższe rzęsy. Czy oliwa z oliwek pomaga rzęsom rosnąć? Poznaj odpowiedź, aby pomóc w szybszym i gęstym wzroście rzęs.

Co to jest oliwa z oliwek?

Oliwa z oliwek jest kulinarnym zszywką, która jest wydobywana przez tłoczenie świeżych całych oliwek. Jest on używany w pielęgnacji włosów, gotowania, pielęgnacji skóry, pielęgnacji osobistej, smarowania i w różnych ceremoniach religijnych. Co więcej, oliwa z oliwek jest również znana ze swojego potencjału terapeutycznego.

Informacje żywieniowe o oliwie z oliwek

Oliwa z oliwek jest znana ze swoich ratujących życie przeciwutleniaczy, właściwości antybakteryjnych i przeciwzapalnych. Jest również bogatym źródłem witamin, wapnia i żelaza. Ponadto, oliwa z oliwek zwiększa poziom HDL (dobrego cholesterolu) w organizmie.

Czy oliwa z oliwek pomaga rosnąć rzęsom?

Brakuje badań i dogłębnych studiów w tym zakresie. Jednakże, według wielu wiarygodnych źródeł, oliwa z oliwek może zwiększyć Twoje rzęsy. Ma właściwości nawilżające, które sprawiają, że Twoje rzęsy są zdrowsze, zapobiegając w ten sposób przedwczesnemu łamaniu. Ponadto, oliwa z oliwek wzmacnia swoje rzęsy, jak również.

Jak rosnąć rzęsy z oliwą z oliwek?

Można szybko rosnąć rzęsy, jak chcesz. Jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, to postępować zgodnie z poniższym hack.

Dostawców

  • 15-20 kropli oliwy z oliwek
  • Disposable Mascara Brush
  • A Bowl

Wskazówki

  • Wlać 15-20 kropli oliwy z oliwek do bowl.Now, zanurzyć jednorazową szczoteczkę tusz do rzęs do oleju.Apply go hojnie na obu rzęs przed pójściem do bedYou można również dodać kilka kropli oleju arganowego lub kokosowego, aby zwiększyć jego benefits.Redo tej metody, raz dziennie, aż rzęsy są pożądanej długości.

Uwagi:

  • Podczas próbowania powyższej metody, nie pozwól, aby oliwa z oliwek dostała się do oczu.Zawsze używaj nierafinowanej, tłoczonej na zimno oliwy z oliwek extra virgin.

Inne korzyści płynące z oliwy z oliwek

Dodaj oliwę z oliwek extra virgin do swojej diety i czerp z niej mnóstwo korzyści zdrowotnych.

  • Bogata w przeciwutleniacze - Tłoczona na zimno oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia jest bogata w przeciwutleniacze, ponieważ jest bogata w witaminę E i niektóre składniki fenolowe. Zwalcza bakterie - Zgodnie z dobrze udokumentowanymi badaniami, oliwa z oliwek może wyeliminować różne szczepy bakterii H. Pylori, dzięki jej silnemu działaniu bakteriobójczemu.Korzyści przeciwzapalne - oliwa z oliwek jest bogata w 'Oleocanthal,' nazwany fenolem, który jest odpowiedzialny za jej właściwości przeciwzapalne.Naturalny środek nawilżający - oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia jest całkowicie naturalnym środkiem nawilżającym, który może nawilżyć Twoją suchą skórę.