Recenzja Londontown Black Thorn - Vegan Mani Monday

Ten post może zawierać linki partnerskie, dzięki którym bez dodatkowych kosztów dla Ciebie, mogę zarobić niewielką prowizję.

Ten tydzień to Halloween więc na tegoroczne Vegan Mani Monday wyciągam najciemniejszy kolor lakieru do paznokci, jaki mam w swoich zapasach.

Kilka tygodni temu przedstawiłam najlepszy czarny wegański lakier do paznokci jaki kiedykolwiek wypróbowałam, więc jedynym innym ciemnym kolorem jaki posiadam jest Black Thorn z Londontown.

Recenzja lakieru do paznokci Black Thorn Londontown

Black Thorn marki Londontown jest bardzo kryjącym i bogato napigmentowanym lakierem. Lakier nakłada się bardzo równomiernie na paznokcie. Ma on jednak tendencję do plamienia palców, więc nie należy się spieszyć z aplikacją. Na zdjęciu powyżej mam 2 równe warstwy Black Thorn.

Wszystkie lakiery Londontown są wolne od okrucieństwa (nie testowane na zwierzętach), w 100% wegańskie (nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego), nie zawierają 9 substancji i są produkowane w USA.

Zobacz więcej mojej recenzji wegańskich lakierów do paznokci Londontown tutaj.

Jaki to kolor? Black Thorn to midnight purple z wykończeniem shimmer. W lakierze jest mieszanka niebieskiego i fioletowego shimmeru, który nadaje mu galaktyczny wygląd, który uwielbiam!

Dlaczego go kocham? Uwielbiam ten kolor! W zależności od światła, kolor przełącza się między midnight purple i midnight blue. Uwielbiam też perłowy i błyszczący efekt shimmery finish.

Cena: $16

Gdzie go kupić? Na stronie internetowej Londontown oraz na Amazon.

Mam nadzieję, że wszyscy macie bezpieczne i zabawne Halloween! I że wszyscy traktujecie siebie do niektórych vegan-friendly Halloween candy!