Lista wolnych od okrucieństwa i wegańskich środków do dezynfekcji rąk w 2021 roku

Ten post może zawierać linki partnerskie, które bez dodatkowych kosztów mogą przynieść mi niewielką prowizję.

Szukasz opcji na wolne od okrucieństwa i wegańskie środki do dezynfekcji rąk od marek, które nie testują na zwierzętach?

Wahałem się, czy opublikować tę listę, ponieważ brakuje środków do dezynfekcji rąk i zachęcam wszystkich, aby po prostu kupili dowolną markę, która jest dla nich dostępna lub która jest w zasięgu ich możliwości, niezależnie od tego, czy są one wolne od okrucieństwa czy wegańskie. Zapewnienie bezpieczeństwa sobie i osobom wokół nas jest teraz najważniejsze.

Ale zdaję sobie również sprawę, że środki do dezynfekcji rąk będą dostępne przez jakiś czas, więc jeśli masz możliwość uzupełnienia zapasów, chciałem przedstawić listę wolnych od okrucieństwa i wegańskich opcji dezynfekcji rąk.

CDC zaleca stosowanie środków do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu, które zawierają co najmniej 60% alkoholu, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji i zmniejszyć ryzyko zachorowania. Wszystkie wegańskie środki do dezynfekcji rąk wymienione poniżej zawierają co najmniej 60% alkoholu.

Pamiętaj również, aby być rozważnym i nie kupować produktów w ilościach hurtowych. Jest ich wystarczająco dużo, jeśli wszyscy kupujemy tylko tyle, ile potrzebujemy.

Co nie jest wegańskie w konwencjonalnych środkach do dezynfekcji rąk? Niektóre środki do dezynfekcji rąk są produkowane przez firmy, które nie są wolne od okrucieństwa. Oznacza to, że firma angażuje się w testy na zwierzętach, testując swoje składniki, formuły lub gotowe produkty na zwierzętach lub prosi innych o przeprowadzenie testów w jej imieniu.

Ponadto niektóre środki do dezynfekcji rąk mogą zawierać środki nawilżające, takie jak gliceryna, lub substancje zapachowe pochodzące ze źródeł zwierzęcych.

Wszystkie marki wymienione w tym przewodniku nie przeprowadzają testów na zwierzętach i żaden z tych środków do dezynfekcji rąk nie zawiera żadnych składników ani produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego.

Wegańskie środki do dezynfekcji rąk

Niezależnie od tego, czy chcesz mieć przy sobie wegański środek do dezynfekcji rąk w rozmiarze podróżnym, czy też jesteś wegańską firmą, która chce oferować wegańskie środki do dezynfekcji rąk w swoim lokalu, w tym przewodniku znajdziesz coś dla siebie!

NCLA Hands Clean Nawilżający wegański płyn do dezynfekcji rąk

Cena: 8 dolarów za 1 uncję

Zawiera nawilżający aloes i witaminę E, dzięki czemu Twoje dłonie otrzymają zastrzyk nawilżenia podczas dezynfekcji. Formuła zawierająca 65% alkoholu etylowego eliminuje 99,9% zarazków. Jego lekka formuła szybko się wchłania i pozostawia dłonie czyste i pachnące. Dostępny w różnych zapachach, w tym Pumpkin Spice, Peppermint Mocha, Cranberry Pie i Watermelon.


Milani Rose Hand Sanitizer

Cena: 7 USD za 2 uncje

Pachnący różą żelowy wegański środek do dezynfekcji rąk, zawiera 68% (etanolu) alkoholu, a nawilżająca gliceryna zapewnia, że nie wysusza nadmiernie rąk. Butelka z rozpylaczem ułatwia dezynfekcję w podróży.


DefineMe Hand Sanitizer

Cena: 15 USD za 2 uncje

DefineMe wykorzystuje organiczny alkohol z trzciny cukrowej (75% alkoholu etylowego), aloes, olej kokosowy i czyste, wegańskie zapachy w swoich pachnących środkach do dezynfekcji rąk. Ponadto 1 USD z każdej butelki zostanie przekazany organizacjom non-profit, które wspierają żywienie dzieci i rodzin dotkniętych COVID-19.

Jeśli lubisz zniżki, użyj kodu: ETHICALELEPHANT, aby otrzymać 10% zniżki na zamówienie.


Nawilżający płyn do dezynfekcji rąk Hempz Triple Moisture

Cena: 20 USD za 17 uncji

Jest to najlepiej sprzedający się środek do dezynfekcji rąk z 63% alkoholem etanolowym i tak się składa, że jest wegański! Skoncentrowany z potrójnym serum nawilżającym, które pomaga odżywić i nawilżyć skórę, jednocześnie zabijając większość zarazków w kontakcie, pozostawiając ręce miękkie i czyste. Dostępny w 4 rozmiarach.


Organiczny płyn do dezynfekcji rąk Dr. Bronner's

Cena: 5,50 USD za 2 uncje

Organiczny płyn do dezynfekcji rąk Dr. Bronner's zabija zarazki dzięki prostej formule: organiczny alkohol etylowy (62%), woda, organiczny olejek lawendowy i organiczna gliceryna - to wszystko! Żadnych nieprzyjemnych chemikaliów, które można znaleźć w konwencjonalnych środkach odkażających, ale równie skuteczny.


Organiczny spray do dezynfekcji rąk EO

Cena: 6-pak za 29 dolarów

Utrzymuj ręce czyste i odświeżone dzięki temu organicznemu i wegańskiemu sprayowi do dezynfekcji rąk. Dzięki zawartości 62% alkoholu pochodzącego z trzciny cukrowej niemodyfikowanej genetycznie, jest on w 99,9% skuteczny przeciwko większości powszechnych zarazków. Kojąca lawenda pomaga stworzyć poczucie spokoju. EO Products oferuje również żel do dezynfekcji rąk, a także chusteczki.


Wegański żel do dezynfekcji rąk Hands Free Clean

Cena: 13 dolarów za 12 uncji

AG to wolna od okrucieństwa i kanadyjska marka, której czysty żel do dezynfekcji rąk zawiera alkohol etylowy 73% v / v dla maksymalnej zdolności zabijania zarazków, a jednocześnie pozostawia dłonie nawilżone i chronione. Bogaty w witaminę E, glicerynę i aloes, Hands Free jest zarówno kojący, jak i bardzo skuteczny. Zabija 99,9% zarazków. AG Hair ma również spray i opcję w rozmiarze podróżnym.


Zero-Waste Hand Sanitizer by Humankind

Cena: 14 dolarów za 3-pak

Nawilżający środek do dezynfekcji rąk w 3 kieszonkowych aluminiowych butelkach - zaprojektowany w celu zmniejszenia jednorazowych odpadów plastikowych w podróży. 65% alkoholu. Dostępne opcje wielokrotnego napełniania.


Wegański środek do dezynfekcji rąk w sprayu 100% Pure

Cena: 5 USD za 1,7 uncji

Roślinny środek odkażający, który pomaga zredukować ilość bakterii wywołujących choroby. Szybkoschnąca formuła sprayu do dezynfekcji rąk 100% Pure zawiera 62% alkoholu etylowego oraz nawilżający żel z aloesu i antybakteryjny olejek z drzewa herbacianego, dzięki czemu skóra jest miękka i nawilżona bez lepkiej pozostałości. 100% Pure oferuje również żel do dezynfekcji rąk w rozmiarze podróżnym i butelce 16 uncji.


Miętowy płyn do dezynfekcji rąk do wielokrotnego napełniania

Cena: 5 USD za 2,5 uncji

Wykonany z biodegradowalnej, wegańskiej i niemodyfikowanej genetycznie formuły, ten środek do dezynfekcji rąk jest wolny od toksyn, triklosanu i oleju palmowego. Jest pakowany bez plastiku w aluminiową butelkę wielokrotnego użytku i jest mieszany z olejkami eterycznymi - nie syntetycznymi zapachami. Dostępne opcje wielokrotnego napełniania.

Jeśli lubisz zniżki, użyj kodu: ETHICALELEPHANT, aby otrzymać 10% zniżki w EarthHero


Bezzapachowy, naturalny, pieniący się płyn do dezynfekcji rąk

Cena: 13,50 USD za 3-pak

Jest to bezalkoholowy i bezzapachowy naturalny pieniący się środek do dezynfekcji rąk. Chlorek benzalkoniowy jest składnikiem przeciwdrobnoustrojowym stosowanym zamiast alkoholu w innych środkach do dezynfekcji rąk. Ekologiczna alternatywa zabijająca zarazki jest niepalna i mniej wysuszająca dla skóry, a także nie plami odzieży ani innych tkanin. Wolisz środek do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu? Puracy ma również taki, który jest również dostępny w galonowej butelce, świetnej dla firm!