Maska do włosów z awokado i banana | Przepisy i korzyści

 

Odżyw swoje włosy i odwróć ich uszkodzenia dzięki całkowicie naturalnej masce do włosów z awokado i bananem! Przedstawiliśmy różne przepisy, które możesz wykorzystać w zależności od swoich potrzeb.

Ta maseczka do włosów opiera się głównie na dwóch składnikach - awokado i bananie. Banan świetnie nawilża włosy i przywraca im naturalny blask. Awokado zawiera witaminę A i witaminę B. Ma również dużą ilość aminokwasów tłuszczowych, które pomagają w pokryciu osłonek włosów, aby zatrzymać wilgoć i odmłodzić je.

1. Maseczka do włosów z jajka awokado i banana

Składniki

  • Jedno świeże awokado Dwa dojrzałe banany Jedno jajko 2 łyżki stołowe oleju

Jak przygotować

  1. Przede wszystkim, trzeba wymieszać awokado i banana.Dla lepszego rezultatu, można dodać jajko i olej do niego. Użyj blendera, aby uzyskać pastę lump-free.Once jesteś zrobione z pasty, stosuje się go na włosy tangle-free, jak również na skórę głowy, czesać włosy dokładnie albo palcami lub grzebień z szerokimi zębamiCover się włosy z czepkiem prysznicowym, a następnie pozostawić je na około 20 do 30 minutes.Wash włosy z łagodnym szamponem, aby pozbyć się tego nadmiaru oleju we włosach. Spróbuj użyć szamponu bez siarczanów dla lepszych rezultatów.

2. Olej kokosowy Avocado Banana Maska do włosów dla kręconych włosów

Składniki

  • Jeden dojrzały bananJedno świeże awokadoDwie łyżki stołowe oliwy z oliwekJedna łyżka stołowa oleju kokosowego2-3 łyżki stołowe majonezu

Procedura

  1. Weź dojrzałe awokado w blenderze.Następnie dodaj jeden w pełni dojrzały banan.Po tym, dodać 1-2 łyżki oliwy z oliwek, jak to jest uważane za najzdrowsze wśród wszystkich olejów.Możesz również dodać olej kokosowy dla lepszych wyników.I na koniec, dodać 2-3 łyżki majonezu w blenderze.Mieszać wszystkie składniki, aby uzyskać gładką pastę bez grudek.Zastosuj tę kremową pastę na czyste włosy i zmyć zimną wodą po 15-20 minutach stosowania.

3. Jogurt Avocado Banana Maska do włosów dla uszkodzonych włosów

włosy

Różne czynniki powodują uszkodzenia włosów, takie jak wiatr, słońce, zimno i zanieczyszczenia. Istnieją również różne procesy chemiczne stylizacji w trendach teraz jak wygładzanie, rebonding, farbowanie włosów, prostowanie, które przyczynia się wiele w uszkodzenie włosów. Maska do włosów z awokado banana może pomóc w radzeniu sobie z tymi wszystkimi problemami.

Składniki

  • BananPół awokado2 łyżki stołowe zwykłego jogurtu1 łyżka stołowa żelu aloesowego

Procedura

  1. Weź jeden dojrzały banan. Dodaj do niego pół awokado. Dodaj dwie łyżki stołowe zwykłego jogurtu do mieszaniny. Aby naprawić uszkodzone włosy, dodaj do niego żel aloesowy. Najlepiej jest użyć świeżego żelu aloesowego, ale można również użyć pakowane żelu, jeśli nie masz rośliny. Wymieszaj mieszankę, aby uzyskać kremową pastę. Nałóż ją dokładnie na całe włosy. Pozostawić na około 20 minut, a następnie spłukać zimną wodą.

Avocado Banana Maska do włosów Korzyści

1. Poprawia wzrost włosów

Awokado zawiera witaminy A, B6, D, E, które pomagają w promowaniu wzrostu włosów. Banan zawiera aminokwasy, które pomagają w ochronie włosów przed uszkodzeniami spowodowanymi przez czynniki środowiskowe, takie jak kurz, zanieczyszczenia. Ma kwas cytrynowy, który sprawia, że włosy wolne od łupieżu i błyszczące.

2. Naturalny nawilżacz do włosów

Jak awokado jest bogaty w tłuste aminokwasy, to pomaga w utrzymaniu wilgoci we włosach, dzięki czemu utrzymuje włosy dobrze nawilżona.

3. Zmniejsza wypadanie włosów

Banan zawiera witaminę B, magnez, błonnik i pektyny, które pomagają w zapobieganiu wypadania włosów, a tym samym sprawiają, że włosy są gęste i gęste.

4. Naprawia uszkodzenia włosów

Awokado zawiera wysoką zawartość witaminy E, która pomaga w zapobieganiu uszkodzeniom włosów.

Wnioski

Można dodać różne składniki do awokado banana maski do włosów w zależności od potrzeb. Aby uzyskać szybkie rezultaty, można użyć tej maski do włosów dwa razy w tygodniu. Jeśli jesteś uczulony na mieszanki lateksu i owoców, nie próbuj tej maski do włosów.

Wypróbuj te przepisy na maskę do włosów z awokado i banana, aby odżywić swoje pozbawione życia włosy dzięki bogatym w białko właściwościom banana i awokado!

Lepiej jest przejść na domowe sposoby, niż polegać na rynkowych produktach poprawiających urodę. Istnieją różne DIY, które mogą pomóc Ci w upiększaniu, a ich skutki uboczne są znikome, jeśli nie jesteś uczulona na żaden składnik. Jeśli chodzi o włosy, powinnaś zachować ostrożność, aby utrzymać je w dobrym zdrowiu. Dlatego zalecamy stosowanie tych receptur maski do włosów z awokado banana zamiast niektórych kosztownych produktów komercyjnych.

Mówiąc konkretnie o banana, to jest najbardziej skuteczne wśród wszystkich owoców, jeśli chodzi o nawilżanie włosów. Ma on moc, która ożywi Twoje matowe, pozbawione życia włosy. Awokado zawiera witaminę A i witaminę B oraz dużą ilość tłustych aminokwasów, które pomagają pokryć łuski włosa, a tym samym zatrzymać w nim wilgoć. Oba te składniki działają odmładzająco na Twoje włosy.

Jak przygotować

  1. Przede wszystkim, trzeba wymieszać awokado i banana. Dla lepszego rezultatu, można dodać jajko i olej do niego. Użyj blendera, aby uzyskać czystą pastę lump-free.Once done z pasty, stosuje się go na włosy tangle-free, jak również na skórę głowy. Przeczesać włosy dokładnie palcami lub grzebieniem z szerokimi zębamiPokryć włosy czepkiem prysznicowym, a następnie pozostawić na około 20 do 30 minut.Umyj włosy łagodnym szamponem, aby pozbyć się nadmiaru oleju we włosach. Spróbuj użyć szamponu bez siarczanów dla lepszych wyników

Maska do włosów z awokado i bananów dla kręconych włosów

Składniki

  1. Jeden dojrzały bananJedno dojrzałe awokadoDwie łyżki stołowe oliwy z oliwek2-3 łyżki stołowe majonezu

PROCEDURA

  1. W blenderze, dodaj dojrzałe awokado i w pełni dojrzałego banana. Po tym, dodać 1-2 łyżki stołowe oliwy z oliwek, jak oliwa z oliwek jest uważana za najzdrowszą wśród wszystkich oils.And na koniec, dodać 2-3 łyżki stołowe majonezu w swoim blenderze. Wymieszać wszystkie składniki, aby uzyskać gładką pastę bez grudek.

Awokado Banan Maska do włosów na zniszczone włosy

 

Różne czynniki mogą powodować uszkodzenia włosów, takie jak wiatr, słońce, zanieczyszczenia. Istnieją również różne procesy chemiczne stylizacji panujące na rynku, które są w trendzie teraz jak wygładzanie, rebonding, farbowanie włosów, prostowanie, które przyczynia się wiele w uszkodzenie włosów. Maska do włosów z awokado banana jest jednym z masek do włosów, które mogą pomóc w radzeniu sobie z tymi wszystkimi problemami.

Składniki

Weź jednego dojrzałego banana. Dodaj do niego pół awokado. Dodaj dwie łyżki stołowe oliwy z oliwek. Dla zniszczonych włosów, dodaj do niego aloes. Wymieszaj mieszankę, aby uzyskać kremową pastę.

Dowiedz się więcej na http://zdrowapierzga.pl/.