Heat Wave - przegląd lakierów do paznokci heroine.nyc

Ten post może zawierać linki afiliacyjne, dzięki którym bez dodatkowych kosztów dla Ciebie, mogę zarobić niewielką prowizję.

Heat Wave to trzeci kolor, który wypróbowuję z kolekcji Beach Babes od heroine.nyc.

Do tej pory wypróbowałam Bubblegum i Son of a Beach.

Heat Wave - heroine.nyc

Kolor: Heat Wave jest opisany jako koralowy czerwony kolor lakieru do paznokci.

Cena: $10 na heroine.nyc

Formuła: Very Opaque przy pierwszej warstwie. Pełne pokrycie. Wysycha trochę smugi więc druga warstwa pomaga wygładzić go. Błyszczące wykończenie. Gładka formuła.

Test trwałości: wytrzymał 3-4 dni bez odprysków.

Uwagi: To jest taki zabawny kolor lakieru do paznokci! Na żywo, nie wygląda tak czerwono w porównaniu do zdjęć. Heat Wave wygląda bardziej różowo na żywo. To taki wspaniały gorący koralowy kolor lakieru do paznokci, a formuła była niesamowicie gładka i kryjąca.

Składniki: Wszystkie lakiery do paznokci heroine.nyc nie są testowane na zwierzętach, są wegańskie (nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego) i 9-free; co oznacza, że żadna z ich formuł nie zawiera formaldehydu, żywicy formaldehydowej, toluenu, DBP, kamfory, ksylenu, Ethyl Tosylamide, Triphenyl Phosphate, parabenów.

Gdzie kupić? na stronie heroina.nyc.

PR czy zakupione? W pełnym ujawnieniu, heroine.nyc wysłała mi ich lakier do paznokci do wypróbowania. Nie byłam zobowiązana do napisania pozytywnej recenzji, ani nie zostałam wynagrodzona w żaden inny sposób. Wszystkie wyrażone opinie są zawsze w 100% moje własne.